Prekiu pristatymas

KOMPIUTERINĖS TECHNIKOS PAĖMIMO - PRISTATYMO PO REMONTO PASLAUGA

Neturite galimybės pristatyti sugedusį kompiuterį remontui? Gyvenate atokiau nuo centro? Vėlai baigiate darbą? Bijote, kad nerasite vietos automobiliui pastatyti?

Dabar tai ne bėda! Jūsų patogumui įdiegėme naują paslaugą - sugedusios kompiuterinės technikos paėmimą ir pristatymą iš Jūsų namų ar biuro. Kompiuterinę techniką kurjeris paims per 24 valandas nuo Jūsų prašymo pateikimo.

 

KAIP UŽSAKYTI KURJERIO PASLAUGĄ?
Jums tereikia paskambinti mums telefonu 8 604 23232, pasakyti savo vardą, pavardę, bei adresą, kuriuo turi atvykti kurjeris paimti sugedusios kompiuterinės įrangos. Kurjeris atvyks pas Jus per 24 valandas nuo iškvietimo gavimo. Jums tereikia supakuoti įrenginį saugiam gabenimui į remonto dirbtuves ir perduoti jį kurjeriui.

 

KAIP ATSISKAITYTI UŽ REMONTO PASLAUGAS?Kai tik Jūsų kompiuterinė technika bus pristatyta į mūsų kompiuterių remonto taisyklą Vilniuje, mes atliksime įrenginio diagnostiką (gedimo nustatymą). Primename, kad kompiuterio diagnostiką atliekame NEMOKAMAI. Iškart po tikslaus gedimo nustatymo, mes susisieksime su Jumis telefonu, pasakysime gedimo priežastį ir remonto kainą. Tik Jums sutikus įrenginys bus remontuojamas. Suremontavus įrenginį, Jums elektroniniu paštu bus išsiųsta sąskaita - faktūra, kurią turėsite apmokėti. Jei pageidaujate, galite atsiskaityti grynais pinigais, kai kurjeris pristatys Jums sutaisytą įrenginį.

 

AR PASLAUGA SAUGI?
Be jokios abejonės. Kompiuterinės įrangos priėmimo metu yra išrašomas priėmimo-perdavimo aktas. Kadangi atvykęs kurjeris yra įmonės įgaliotas atstovas, visą atsakomybę dėl saugaus Jūsų įrenginio pristatymo prisiima įmonė.  Be to, visos kurjerio paslaugos yra apdraustos.

 

KIEK KAINUOJA PASLAUGA?
Vilniaus mieste kompiuterinės įrangos paėmimo - pristatymo paslauga NEMOKAMA. Jei esate iš kito miesto, susisiekite su mumis telefonu 8 604 23232 ir mes pasakysime kiek kainuos kurjerio paslauga.

 

SVARBU!
  • Nešiojamieji ar stacionarūs kompiuteriai turi būti pateikiami be elektros maitinimo laidų (jei jie nebūtini remonto metu);
  • Būtinai pasidarykite reikiamų dokumentų kopijas. Jei remonto metu kietasis diskas nėra reikalingas, jį siųsti nebūtina;
  • Jei nustačius gedimą, kompiuterio įrangos savininkas atsisako jį remontuoti, už kompiuterinės technikos pristatymą imamas papildomas mokestis.

 

Spausdintuvų kasečių pildymas

Spausdintuvų remontas

Monitorių remontas