Nauji kompiuteriai

Geriausiais kompiuteris žinoma yra naujas. Visada galime pasiūlyti naujausius kompiuterių modelius geromis kainomis. Naujiems kompiuteriams gamintojas suteikia 2-3 metų garantiją, tad jei turite galimybe įsigyti naują kompiuterį, visada rekomenduojame  tai padaryti. Kokį kompiuterį išsirinkti? Kaip ir visi nauji daiktai, nauji kompiuteriai nėra išimtis, jie visi yra geri. Ar tai bus Asus kompiuteris, Samsung ar HP didelio skirtumo nėra. Pirmoje eilėje, perkant kompiuterį žiūrėkite į gamintojo suteikiamą garantiją. Kuo ji ilgesnė, tuo žinoma yra geriau. Skirkite pakankamai dėmesio kompiuterio dizainui, kompiuteris kaip ir automobilis, jis turi Jums patikti. Nauji nešiojami kompiuteriai kainuoja maždaug 900 - 3000 litų, priklausomai nuo ekrano dydžio, galingumo ir t.t.

Tikrai geros kokybės yra Asus, Lenovo, Dell kompiuteriai. Pigūs nešiojami kompiuteriai, nors jų charakteristikos dažnai būna ir geresnės nei žinomų gamintojų, neretai genda dažniau. Juose naudojami pigesni komponentai, prastesnės kokybės pagrindinės plokštės.

Nerekomenduojame pirkti nešiojamą kompiuterį, kuris neatitinka Jūsų poreikių. Pavyzdžiui, jei nešiojamasis kompiuteris Jums reikalingas darbui ofise ar mokslams, nereikia pirkti žaidimams pritaikyto kompiuterio, jūs neišnaudosite jo galimybių, o sugedus kompiuteriui už tokio kompiuterio remontą gali tekti sumokėti kelis kartus brangiau. Jei jau taip atsitiks, kad Jums bus reikalingas nešiojamų kompiuterių remontas, galite kreiptis į mus. Mes bendradarbiaujame beveik su visų nešiojamų kompiuterių garantiniais serviso centrais, taigi visada galime pasiūlyti naujus ir originalius kompiuterių komponentus.

Jei Jus domina nauji kompiuteriai, bet  Jūs nežinote ką išsirinkti, ateikite pas mus, mes visada Jums patarsime ir rasime Jums tinkamą variantą.

Nauji nešiojami kompiuteriai yra pristatomi į bet kurį Lietuvos miestą per siuntų pristatymo tarnybą.

Spausdintuvų kasečių pildymas

Spausdintuvų remontas

Monitorių remontas