Android 5.0 Lollipop patarimai

Android

Android 5.0 Lollipop patarimai

                      Jeigu ruošiatės naujausiam Android Lollipop atnaujinimui – šis straipsnelis kaip tik jums. Kaskart keičiantis Android versijoms, jos visos tobulėja, tačiau nevisada visos funkcijos yra priimtinos, todėl pateiksime keletą patarimų naujausios Android 5.0 versijos naudotojams.

                      Išjunkite užrakinimo ekrano pranešimus – šie pranešimai yra naujovė Android platformoje. Tokie pranešimai yra matomi net ir užrakinimo ekrane, todėl kiekvienas paėmęs telefoną juos gali pamatyti.

                      „Išmanusis užraktas“. Tai naujovė šioje operacinėje sistemoje, kurios pagalba galima atrakinti telefoną su kitu prietaisu bluetooth arba NFC pagalba. Jeigu šalia telefono bus susietas per bluetooth prietaisas – telefonas priims jį kaip patikimą ir atsirakins. Tai taip pat gali sukelti privatumo pažeidimo problemų.

 

                      Pagalbinės funkcijos – ši Android versija turi daugybę naujų funkcijų, padedančių sekti telefono baterijos tarnavimo laiką, patogiai susitvarkyti programėles ir t.t. Būtinai išnaudokite visas galimybes, dėl kurių kūrėjai taip stengiasi.