Android 5.0 Lollipop patarimai

Android

Android 5.0 Lollipop patarimai

                      Jeigu ruošiatės naujausiam Android Lollipop atnaujinimui – šis straipsnelis kaip tik jums. Kaskart keičiantis Android versijoms, jos visos tobulėja, tačiau nevisada visos funkcijos yra priimtinos, todėl pateiksime keletą patarimų naujausios Android 5.0 versijos naudotojams.

                      Išjunkite užrakinimo ekrano pranešimus – šie pranešimai yra naujovė Android platformoje. Tokie pranešimai yra matomi net ir užrakinimo ekrane, todėl kiekvienas paėmęs telefoną juos gali pamatyti.

                      „Išmanusis užraktas“. Tai naujovė šioje operacinėje sistemoje, kurios pagalba galima atrakinti telefoną su kitu prietaisu bluetooth arba NFC pagalba. Jeigu šalia telefono bus susietas per bluetooth prietaisas – telefonas priims jį kaip patikimą ir atsirakins. Tai taip pat gali sukelti privatumo pažeidimo problemų.

 

                      Pagalbinės funkcijos – ši Android versija turi daugybę naujų funkcijų, padedančių sekti telefono baterijos tarnavimo laiką, patogiai susitvarkyti programėles ir t.t. Būtinai išnaudokite visas galimybes, dėl kurių kūrėjai taip stengiasi.

3D akiniai vaikams – pavojinga

3D akiniai

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Remiantis vėliausiais moksliniais duomenimis – vaikams iki šešerių metų 3D akinių naudoti visiškai negalima, o iki trylikos metų vaikams tokio tipo akinių naudojimas taip pat turėtų būti labai ribotas. Kalbama ne tik apie televizorių, bet ir įvairių kompiuterių ir konsolių trijų dimensijų akinius. Vaikai, kurių protai vis dar vystosi, naudodamiesi šiais akiniais gali stipriai pažeisti savo regą ir net smegenų veiklą.

                      Pastaruoju metu vis daugiau ir daugiau žaidimų yra kuriami suderinant juos su 3D akinių veikimu, o tai skatina vaikus naudotis būtent jais. Taip pat didėja tendencija žaidimų, kurie gali būti žaidžiami be 3D akinių, o efektas vis tiek išlieka tas pats. Tačiau reikia nepamiršti, kad tas pats išlieka ne tik efektas, bet ir poveikis regai bei smegenims. Tad svarbu saugoti savo ir savo artimųjų, o ypač vaikų, akis, limituoti žaidimo laiką ir vengti 3D akinių naudojimosi.

 

 

 

3D akinių testas:

Kino filmų teatrai planuoja visiškai uždrausti „Google glass“ prietaisų naudojimąsi salėse

google glass

Įvairios Amerikos kino teatrų asocijacijos paskelbė visišką netoleranciją tokio tipo įrenginiams, kaip „Google glass“ bei kitiems ant akių, veido ar rankų dėvivimiems prietaisams filmų metu. Kino teatrų savininkai, įvairios asociacijos teigia, kad jie visiškai toleruoja ir priima naujausias technologijas kino salėse, kai jos yra nėra naudojamos, o, dar geriau, visai nematomos. Nuo šiol kino teatruose nepakaks vien tik išjungti tokius išmaniuosius įrenginius, kurie yra akinių, laikrodžių pavidalo – jie bus surenkami prieš pat filmą ir grąžinami tik filmui pasibaigus. Kino teatrų savininkai teigia: „Žmonės, kurie atsisakys atiduoti tokio tipo įrenginius, bus išprašyti iš kino salės ir jei nebus paklūstama, bus kviečiama policija arba kita panaši pagalba, kuri padės susitvarkyti su nepaklusniaisiais.“

 

Oppo R5 – Pats ploniausias išmanusis telefonas šiuo metu

Oppo R5

„Oppo Electronics“ prieš keletą dienų pristatė du naujus išmaniuosius telefonus – N3 ir R5 modelius. Oppo N3 labiausiai sudomins fotografijos mėgėjus savo 16 megapikselių kamera, kuri gali sukiotis net 206 laipsnių kampu. Tuo tarpu Oppo R5 modelis labiausiai sudomins tuos, kuriems svarbi išvaizda bei mada, nes šio modelio korpuso storis siekia vos 4.85 milimetro ir yra pripažintas kaip „Pats ploniausias išmanusis telefonas pasaulyje“.

Dėl tokio plonumo šiek tiek nukentėjo telefono specifikacija, nors jos pilnai užtenka kasdieniam telefono naudojimui. Oppo R5 yra apginkluotas SnpaDragon 615, 8 branduolių, 2.1 GHz procesoriumi. Telefonas yra išleidžiamas su 2 GB operatyviąja atmintim ir 16 GB vidine atmintimi, o AMOLED ekrano įstrižainė siekia net 5.2 colio. Gamintojai nieko negalėjo padaryti dėl kameros lęšių išsikišimo, kadangi telefonas yra plonesnis už pačią ploniausią kamerą, todėl kameros lęšis yra šiek tiek atsikišęs, bet neįskaičiuojamas į korpuso storį.

Kiek „Facebook“ uždirba iš jūsų profilio?

Facebbok

Kiek „Facebook“ uždirba iš jūsų profilio?

Trečiadienį „Facebook“ pranešė pirmojo ketvirčio finansinius rezultatus. Kartu su jais buvo paskelbtos ir pajamos, kurias socialinis tinklas vidutiniškai uždirba iš vieno vartotojo.

Įplaukos iš vieno vartotojo, kurios matuojamos sudėjus išmokėjimus ir iš reklamos gaunamas pajamas, visame pasaulyje siekė vidutiniškai 2 dolerius, skelbia „Mashable“.

Palyginus su tuo pat laikotarpiu praėjusiais metais, pajamos iš vieno vartotojo pakilo nuo 1, 35 dolerio, tačiau buvo mažesnės nei paskutinį praėjusiųjų metų ketvirtį, kuomet siekė 2,14 dolerio.

Tiesa, matuojant uždarbį iš vieno vartotojo Europoje pajamos buvo kiek didesnės už vidurkį: iš vieno vartotojo profilio Europoje „Facebook“ uždirbo 2,44 dolerio.

Daugiausiai iš vieno vartotojo profilio uždirbta Kanadoje ir JAV – 5,85 dolerio.

„Facebook“ pajamos pirmąjį šių metų ketvirtį siekė 2,5 mlrd. dolerio – 72 procentais daugiau, nei pernai tuo pat laikotarpiu. Daugiausiai sudarė pajamos iš reklamos – 2,27 mlrd. dolerių.

 

Šaltinis: www.technologijos.lt