Kokybiškas kompiuterių remontas Vilniuje. Nemokama diagnostika. Tel. 8 604 23232

Kompiuterių remontas

 Ir kokybiškai atlikti kompiuterių remonto darbus reikia turėti ne tik pakankamai žinių, bet ir brangiai kainuojančią įrangą.

Nešiojamuose kompiuteriuose naudojama tik viena pagrindinė plokštė su integruotais į ją komponentais, tokie kaip video, garso, tinklo plokštės ir tt. Todėl kompiuterių remontas, sugedus bet kokiam iš šių komponentų yra labai sudėtingas.  Yra tik du remonto variantai, arba keisti visą pagrindinę plokštę nauja arba remontuoti seną.

Autorizuoti serviso centrai dažniausiai neremontuoja pagrindinių plokščių, o keičia naujomis. Bet jei jūsų kompiuteriui daugiau kaip 2 metai ir jam jau nebegalioja garantiniai įsipareigojimai, už naują pagrindinę plokštę gali tekti sumokėti daugiau kaip 50 % naujo kompiuterio kainos.

Nešiojamame kompiuteryje panaudotos labai sudėtingos elektronikos technologijos ir kompiuterių taisymas nėra labai paprasta užduotis. Mes nerekomenduojame patiems bandyti ardyti ar tvarkyti kompiuterį jei neturite tam pakankamai žinių ir reikiamos įrangos. Geriausiu atveju po tokio įsikišimo gali brangiau kainuoti remontas, bet būna atvejų kai pagrindinės plokštės jau nebepavyksta atstatyti.

Motininės plokštės remontui ir testavimui reikalinga profesionali ir brangi įranga, darbus turi atlikti specialistai turintys pakankamai patirties nešiojamų kompiuterių remonte.

Mes atliekame įvairaus sudėtingumo remonto darbus, nuo paprastų, tokių kaip išlaužtų maitinimo, USB, ausinių lizdų remonto iki sudėtingiausių - BGA mikroschemų (čipų) keitimo, užlietų kompiuterių tvarkymo, BIOS programavimo programatoriumi, pamirštų slaptažodžių nuėmimo ir daugelį kitų.

Mes turime visą reikalingą įrangą tokiems darbams atlikti, kvalifikuotus specialistus, puikiai įrengtas darbo vietas, naudojame kokybiškas medžiagas. Dirbame tik su patikimais tiekėjais iš Lietuvos, Azijos bei Rusijos, taigi visada turime ką pasiūlyti savo klientams. Visa tai mums leidžia užtikrintai duoti garantiją savo atliktiems darbams.

Kompiuterių remontas Vilnius, tel. 860423232, Pylimo g. 11, Vilniuje.

Draugaukime tinkle

joomla vector social icons

Mūsų partneriai