Kokybiškas kompiuterių remontas Vilniuje. Nemokama diagnostika. Tel. 8 604 23232

Klaviatūrų keitimas

Tikriausiai daugelis žmonių, turinčių nešiojamus kompiuterius pastebėjo, kad kompiuterio klaviatūra po kurio laiko gali pasakyti daugelį dalykų apie jus. Pakračius kompiuterį dažnai galima aptikti ne tik daugybę dulkių, bet ir maisto likučių. Maža to, moksliniais tyrimais nustatyta, kad pati nešvariausia darbo stalo vieta yra būtent čia aprašomas įvesties prietaisas. Jei stacionarių kompiuterių savininkams pakankama nusipirkti naują įvesties prietaisą, tai nešiojamų kompiuterių savininkai susiduria su kur kas daugiau problemų.

Iš esmės dažnai kompiuterio klaviatūrą užtenka išvalyti. Žinoma, gyvenime pasitaiko įvairių atvejų – mygtukai gali nustoti veikti, klaviatūra gali būti aplieta kokiu nors skysčiu ir t.t. Tokiu atveju šį būtiną kompiuterio elementą būtina keisti. Tai galima padaryti keletu būdų. Vienas paprasčiausių – papildomos klaviatūros prijungimas. Tai paprasčiausias ir pigiausias kelias, tačiau turi tam tikrų trūkumų. Vienas pagrindinių – visur turėsite tampytis papildomą klaviatūrą, ji užims papildomą vietą krepšyje, kuris, savaime suprantama svers daugiau, taip pat iškils patogumo problemų. Vargu ar papildomas prietaisas leis patogiai naudotis kompiuteriu ten, kur nėra pakankamai vietos, pavyzdžiui, tarpmiestiniame autobuse.

Antrasis kelias – klaviatūros keitimas. Šiuo atveju neišvengsite kelionės į kompiuterių remontu užsiimančią įmonę. Nešiojamojo kompiuterio klaviatūra yra įmontuota į jūsų kompiuterio korpusą, tad pakeisti ją galima tik atvėrus korpusą. Geriausia, kai tai daro profesionalai – taip išvengiama galimos papildomos žalos ar kitų potencialių problemų. Klaviatūros pakeitimas nėra itin sudėtingas darbas, tad tikrai neverta bijoti to, kad savo kompiuteriu negalėsite naudotis ilgai. Profesionalus meistras klaviatūra pakeičia pakankamai greitai. Klaviatūra yra viena svarbiausių kompiuterio dalių, be kurios faktiškai joks darbas neįmanomas, tad nereikėtų ignoruoti gedimų, susijusių su šiuo įvesties prietaisu.

Baigiant verta pastebėti, kad netinkamai prižiūrima įvesties prietaisas gali tapti dideliu nešvarumų šaltiniu, greičiau sugesti. Žinoma, pakankamai dažnai klaviatūros sugenda dėl apliejimo vandeniu ar kitais skysčiais. Visada galite pasirinkti ar pirkti papildomą klaviatūrą ir visur ją su savimi nešiotis ar investuoti į nešiojamojo kompiuterio klaviatūros keitimą. Pakeitę integruotą klaviatūra mėgausitės tokiu pačiu kompiuterio mobilumu ir žinoma nauja bei švaria klaviatūra.

 Mes galime jums pakeisti Asus, Acer, HP, Dell, Toshiba ir kitų nešiojamų kompiuterių klaviatūras.

Draugaukime tinkle

joomla vector social icons

Mūsų partneriai

Monitorių remontas

Kompiuteriniai Anekdotai

Ryte prie kompiuterio sėdi labai liūdnas programuotojas.
Jo klausia: ko toks liūdnas?
Tas atsako:
- Vakar alų gėrėm ir pramogavom - slaptažodžius kaitaliojom...

Jūsų IP

Jūsų IP: 3.235.77.252
Hostname:
ec2-3-235-77-252.compute-1.amazonaws.com

Jūsų OS: Search Bot
Naršyklė: unknown unknow